Previous
Next

Garážová vrata

Garážová vrata dnešní doby splňují nejpřísnější požadavky zákazníků. 40 a 45 mm silné lamely vrat, které jsou nejen velkým tepelným izolantem, ale konstrukčně pevné a bezpečné. Dvojité utěsnění průjezdu šetří dalších až 20% tepelných ztrát. Nerezová kování a zesílené konstrukce nabízí dlouhou životnost konstrukce vrat a 10letou záruku.Pružiny vrat nabízí až 25 000 ciklů. Protipádové brzdy, zámky proti sevření prstů. Povrchové dekory a barevné provedení v desítkách možností.

Sekční

Garážová vrata pro privát i pro průmysl. Sekční vrata se skládají z několika lamel, které vyjíždí svisle pod strop a šetří váš prostor v garáži. Všechny garážová vrata se vyrábějí na míru podle konkrétních představ zákazníka. 

Barevná dostupnost a struktura vrat, obsahuje širokou škálu možností, ať při využití v privátu, nebo v průmyslu. Síla lamel 40 a 45 mm poskytuje tepelnou odolnost díky PUR pěne a pevnost.

Rolovací

Rolovací garážová vrata nabízejí svou jedinečnost v možnosti dodatečné montáže. Rolovací vrata jsou vlastně velká roleta, dají se připevnit z vnější strany průjezdu, kdy uvnitř garáže již není možnost výjezdu sekčních vrat pod strop. 

Vrata se dají montovat z vnitřní strany průjezdu i do průjezdu. Jediný prostor, který potřebují, je nábal (kaslik) v horní části průjezdu, kam se vrata rolují. 

Barevnost a možnosti volby lamel jsou velmi pestré. Tepelná vlastnost, díky výplni PUR pěnou, je stejná, jako 40cm silné zdivo.