Previous
Next

Předokenní rolety

Předokenní rolety slouží především jako stínící a izolační část okenních prostor. Lamely rolet jsou vyplněny PUR pěnou, která má velké izolační schopnosti, ať v létě před sluncem, kdy zastíní a nedovolí nahřátí rámu okna, ani skla a teplo udrží mimo interiér. Stejně tak v zimních měsících napomúže velkou měrou k udržení tepla v domě a zamezí únikům tepla zkrze nejslabší tepelný článek domu, zkrze okno.

Předokenní rolety se vyrábí ve stovkách barevných odstínů a provedení, ani materiál samotných rolet není omezen jen na hliník, lže použít i dřevěné, nebo plastové provedení konstrukce rolet.

• Manuální rolety.
• Elektrické rolety za použití tlačítek umístěných vedle okna.
• Elektrické radiové za použití dálkových ovladačů.
• Elektrické připojené k řízení chytré domácnosti.

Screenové rolety

Screenové rolety jsou jedinečné díky svým technickým tkaninám, které zamezí průniku slunečního záření, tepla. Naopak prostup světla je dostatečný, a nikterak omezující. Tkanina je tvořena ze skelných vláken, PVC a polyesteru. Všechny tyto materiály jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Screenové rolety jsou vhodné do interiéru, ale především do exteriéru.

Největší předností rolet je však jejich částečná světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet přináší dostatek zastínění, bez jaké koliv ztráty výhledu do exteriéru, ale zároveň ztěžuje pohled skrze roletu do interiéru.

V interiéru zamezí z velké míry teplotním nárůstům a jsou tak vhodný doplněk k pasivním stavbám a domům.