Previous
Next

Pergoly

Hliníkové, dřevěné pergoly jsou v současné době velmi elegantním a efektivním zastíněním teras, prostor na odpočinek a jiných relaxačních prostor. Hliníkové pergoly se na přání zákazníků vyrábí ve stovkách barevných odstínů a provedení. Zastřešení hliníkových pergol může být prosklené, nebo lamelové. Pergoly mohou být samostatně stojící, nebo součástí domu. Bočnice pergol, mohou být opatřeny dalšími prvky stínící techniky, jako například screenovými roletami, možností se nabízí velká řada, stejně jako ovládání a automatické prvky, které lze naprogramovat dle potřeb každého z vás.

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly jsou kompletně vyrobeny z originálních dílů. K výrobě pergol používáme hliníkové profily čtvercového tvaru. Jedná se o celohliníkový stavebnicový systém, kde hliníkový profil tvoří nejvýznamnější prvek.

Systém umožňuje různé varianty použítí při zachování jednoduchosti montáže a variability tvaru. Jedná se o bezúdržbové provedení, vyznačující se odolností proti povětrnostním vlivům, které je zároveň vkusným doplňkem domů. Životnost systému je velmi vysoká.

Posuvné pergoly

Posuvné pergoly, neboli pergoly s posuvnou střechou – klasická dřevěná nebo kovová kostra je doplněna zatahovací střechou.

Mnoho uživatelů, kteří mají tradiční dřevěné pergoly vědí, že pod přímým sluncem nebo deštěm je téměř nemožné ji používat.

Rolovací pergoly

Rolovací pergoly jsou vhodné pro zákazníka, který se chce odlišit. Ať už se jedná o luxusní slunečníky nebo specifickou membránovou architekturu, společným jmenovatelem je nejvyšší kvalita zpracování a skvělé vlastnosti při stínění.

Tato rubrika nabízí atypické stínící prvky do exteriéru a luxusní využití volného prostoru.

Rolovací pergoly s prosklenou střechou

Robustní hliníková konstrukce rolovací pergoly s prosklením je vybavena integrovaným bezpečnostním sklem. Tato pergola nabízí celoroční ochranu před deštěm a případně i sněhem.

Naklápěcí pergoly

Naklápěcí pergoly, nebo-li lamelové systémy na zastřešení pergol a teras jsou jedinečné systémy, kde si můžete plynule naklápět hliníkové lamely a tím regulovat prostup světla na terasu či balkón. Úplným zavřením lamel získáte střechu odolnou vůči dešti a povětrnostím podmínkám.

 
Díky nejkvalitnějším materiálům se tyto stínící systémy na pergoly vyznačují vysokou životností a odolností. Nabízíme Vám speciální střechy na Vaše pergoly, lišící se šířkou lamel, rozměry, designem a sklonem lamel. Tyto jedinečné výrobky zcela změní pohled na využití teras, balkónů či restauračních předzahrádek.

Dřevěné pergoly

Dřevěné pergoly jsou kus přírody na vaší zahradě, díky dnešní době jsme schopni vytvořit ze dřeva jaký koliv tvar, dát dřevu nádech a odstín, jaký si jen zákazník bude přát. I dřevěné pergoly se dají opatřit nejrůznější stínící technikou, ať na boky, tak na střešní část pergoly.